Dobrodružstvo, romantika, vnútorný svet ženy

Dobrodružstvo, romantika, vnútorný svet ženy

Ďalšie hory z mayoviek


Pokračujem v trénovaní krajiniek – a teraz tu máme jazero Zelená voda – škoda, že objektív foťáku akosi nebol schopný tú zelenkavú vodnú hladinu zachytiť.

Je vám názov jazera povedomý? Áno, poznáte ho z druhého dielu Old Surehanda – naši priatelia pri jazere prežili rušný večer plný majstrovských zálesáckych plížení, keď zistili, že s nimi pri vode táboria ešte ďalšie dve skupiny – trampi a Utahovia. Našťastie ráno všetci odtiahli – okrem kráľa kovbojov Old Wabbla, ktorému sa tento kraj stal osudným.Ďalej tu vidíte dve jesenné krajinky, ktoré nám môžu pripomínať prvý diel Winnetoua – Indian Summer alebo aj Deadly Dust, keďže v niektorých prekladoch sa tiež odohráva začiatkom jesene. (V iných zase skoro na jar...v mayovkách nás takéto čosi už neprekvapí, že?)A jeden nočný obrázok – považujem ho zatiaľ za nedokončený, ešte by som na ňom chcela popracovať, ale kolegynkám sa páčil aj takto, tak som ho zvečnila aj v tejto jeho fáze. Tak to je ideálny čas na prikradnutie sa k nepriateľovi a vypočutie jeho tajných plánov. Tam niekde pod kríčkami už sa možno plazí Winnetou alebo Old Shatterhand. :-)2 komentáre:

  1. Apanači, to je krásné!!! Všechny obrázky si úplně dovedu v našich milovaných knížkách představit, hodily by se přímo do knižních vydání. Jsi moc šikovná a obdivuji, jak se pouštíš do kreslení podle vlastní fantazie...

    OdpovedaťOdstrániť
  2. :-) Ďakujeeeem moc za podporu! A som rada, že sa Ti to páči a vidíš to tiež cez KM-filter! :-) Ako som písala - vychádza to z tutoriálov Boba Rossa - môžeš sa skúsiť opýtať, či ho v USA poznajú! :-) 11 rokov mal v TV svoj "pořad" o maľovaní - a bol tak skvelý, že to dokáže naozaj každý - teda aj ja! ;-)

    OdpovedaťOdstrániť